Диск за сечење метал, 5пар, 230x1,9x22,2mm, EXTOL CRAFT

Нема Залиха Диск за сечење метал, 5пар, 230x1,9x22,2mm, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 106950
EAN: 8595126959162
Достапност: Нема Залиха
Количина: Нема Залиха

Главни технички параметри: 230x1,9x22,2mm, норма: EN 12413

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Диск за сечење метал, 5пар, 230x1,9x22,2mm, EXTOL CRAFT?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...