Дијамантски диск за сечење, полн 115x22,2mm, мокро сечење, EXTOL PREMIUM

Нема Залиха Дијамантски диск за сечење, полн 115x22,2mm, мокро сечење, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 108731
EAN: 8595126906470
Достапност: Нема Залиха
282 ден.
Количина: Нема Залиха

Серија на дијамантски дискови за сечење со висок квалитет за професионална и полу-професионална работа по пристапни цени. Главни технички параметри: 115x22,2mm Опис: влажно сечење

 

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Дијамантски диск за сечење, полн 115x22,2mm, мокро сечење, EXTOL PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...