Четка кружна жичана, ∅75mm, виткана жица S 0,3mm, M14x2mm, EXTOL CRAFT

Четка кружна жичана, ∅75mm, виткана жица S 0,3mm, M14x2mm, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 17002
EAN: 8595126903493
Достапност: На залиха
139 ден.
Количина: Додади во кошничка

За отстранување на боја, 'рѓа, остатоци од заварување и бетонирање од рамни и релативно мазни површини .Технички податоци: ∅75mm, брановидна жица S 0,3mm, M14x2mm.

 

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Четка кружна жичана, ∅75mm, виткана жица S 0,3mm, M14x2mm, EXTOL CRAFT?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...