Волнена навлака за полирање, ∅180mm, со лепенка, EXTOL PREMIUM

Волнена навлака за полирање, ∅180mm, со лепенка, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8892500B
EAN: 8595126967211
Достапност: На залиха
290 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: од волна, со лепенка (велкро)

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Волнена навлака за полирање, ∅180mm, со лепенка, EXTOL PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...