Секачи SDS PLUS, сет 4пар, 250mm:, плоснат 20 и 40mm, шпицест, за жлебови, EXTOL CRAFT

Нема Залиха Секачи SDS PLUS, сет 4пар, 250mm:, плоснат 20 и 40mm,  шпицест, за жлебови, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 23945
EAN: 8595126940030
Достапност: Нема Залиха
487 ден.
Количина: Нема Залиха

Главни технички параметри: 250mm: опис: плоснат 20mm и 40mm, шпицест, за жлебови

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Секачи SDS PLUS, сет 4пар, 250mm:, плоснат 20 и 40mm, шпицест, за жлебови, EXTOL CRAFT?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...