Екстрактор за скршени завртки, сет од 4 пар. за завртки М5-6, 8-М6, М8-10, М10-14,прифат шестоаголен, HSS, EXTOL PREMIUM

Екстрактор за скршени завртки, сет од 4 пар. за завртки М5-6, 8-М6, М8-10, М10-14,прифат шестоаголен, HSS, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8801842
EAN: 8595126938532
Достапност: На залиха
429 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: за завртки М5-6, 8-М6, М8-10, М10-14,прифат шестоаголен, HSS

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Екстрактор за скршени завртки, сет од 4 пар. за завртки М5-6, 8-М6, М8-10, М10-14,прифат шестоаголен, HSS, EXTOL PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...