Аголна брусилка, продолжена дршка, 1200W, 125mm, EXTOL INDUSTRIAL, IAG 12-125

-10% Аголна брусилка, продолжена дршка, 1200W, 125mm, EXTOL INDUSTRIAL, IAG 12-125
Бренд: EXTOL INDUSTRIAL
Код: 8792003
Model: IAG 12-125
EAN: 8595126948395
Достапност: На залиха
5,217 ден. 4,690 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: Практична брусилка со продолжена рачка, дизајнирана за сечење и брусење. Главни технички параметри: напон / фреквенција: 230V/50Hz, Моќност: 1200W,  дијаметар на диск: 125mm навој M14  брзина: 9000/min  внатрешен дијаметар 22,2 mm навој на рачка: M12 рез.четкици x 2 (не се вклучени): код 8792003-43 маса: 4,2kg.

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Аголна брусилка, продолжена дршка, 1200W, 125mm, EXTOL INDUSTRIAL, IAG 12-125?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...