Ударна дупчалка, 850W, EXTOL INDUSTRIAL, HDS 850 C

Ударна дупчалка, 850W, EXTOL INDUSTRIAL, HDS 850 C
Бренд: EXTOL INDUSTRIAL
Код: 8790031
Model: HDS 850 C
EAN: 8595126948234
Достапност: На залиха
4,890 ден.
Количина: Додади во кошничка

Моќна дупчалка со висококвалитетни лагери и запчаници, за професионална работа и долготрајно оптоварување. Главни технички параметри: напон/фреквенција 230V/50Hz, потрошувачка на енергија 850W, брзина 0-2800/min,стапка на удари 0-27000/min, прифат: метален со click-lock(самостегачки), дијаметар на бургии: 1.5-13mm, дупчење во дрво 25 mm, дупчење во ѕид max 13mm, дупчење во челик 13mm, маса: 2.7 kg.

на
4 ( 4 / 5 )
pogolema tezina i futerot poslabo stega, inaku mnogu mokjna

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Ударна дупчалка, 850W, EXTOL INDUSTRIAL, HDS 850 C?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...