Батерија за мијалник, за студена вода, BALLETTO

-25% Нема Залиха Батерија за мијалник, за студена вода, BALLETTO
Бренд: BALLETTO
Код: 85040
EAN: 8595126950954
Достапност: Нема Залиха
990 ден. 743 ден.
Количина: Нема Залиха

Безвременски дизајн, полиран хром, широк избор на додатоци, издржливост и доверливост, се причините зошто батеријата Balletto во многу ја надминува средната класа, во која според својата поволна цена припаѓа. Главни технички параметри: за студена вода, закривена цевка J форма, керамички вентил, материјал: хром

 

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Батерија за мијалник, за студена вода, BALLETTO?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...