Батерија за бања, 150mm, цевка 9cm, 40mm, SEDAL, chrom, IMPERIA

-25% Батерија за бања, 150mm, цевка 9cm, 40mm, SEDAL, chrom, IMPERIA
Бренд: IMPERIA
Код: 84303
EAN: 8595126915861
Достапност: На залиха
5,269 ден. 3,952 ден.
Количина: Додади во кошничка

Самоуверени, специфични контури на луксузната класа на батерии Империја и даваат печат на вашата бања или кујна со изглед на античка елеганција. Комбинација на тенки форми, исклучително цврст дизајн и керамички кертриџи од брендот Sedal  обезбедува максимална леснотијата на ракување. Главни технички параметри: 150мм растојание, цевка 9 см  кертриџ: 40мм Sedal, материјал: хром

 

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Батерија за бања, 150mm, цевка 9cm, 40mm, SEDAL, chrom, IMPERIA?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...