Батерија за мијалник телескопска, со туш, должина на црево 150cm, 40mm, SEDAL, chrom, OPERA

-25% Батерија за мијалник  телескопска, со туш, должина на црево 150cm, 40mm, SEDAL, chrom, OPERA
Бренд: OPERA
Код: 83019
EAN: 8595126939874
Достапност: На залиха
3,690 ден. 2,768 ден.
Количина: Додади во кошничка

Нежна елеганција на форми, тројно полирани, масивен дизајн, едноставно ракување и тивка работа, брендираниот кертриџ со гаранција - SEDAL со дијаметар од 40 mm - OPERA серијата е наменета за оние со високи барања. Прецизност на висока класа, која ќе ви донесе радост многу години.                                                                                                   Главни технички параметри: должина на црево 150cm, прекинувач нормал/туш кертриџ: 40mm, SEDAL материјал: хром

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Батерија за мијалник телескопска, со туш, должина на црево 150cm, 40mm, SEDAL, chrom, OPERA?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...