Батерија за бања,150mm, без црево и туш рачка, миксер 35mm

-25% Батерија за бања,150mm, без црево и туш рачка, миксер 35mm
Бренд: VIKING
Код: 65103
EAN: 8595126926683
Достапност: На залиха
1,890 ден. 1,418 ден.
Количина: Додади во кошничка
Батерија за бања, Главни технички параметри: 150mm, без црево и туш рачка, миксер 35mm
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Батерија за бања,150mm, без црево и туш рачка, миксер 35mm?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...