Клучеви вилушкасти/окасти сет 25пар, 6-32mm, полирани, EXTOL PREMIUM

Клучеви вилушкасти/окасти сет 25пар, 6-32mm, полирани, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 6334
EAN: 8595126907163
Достапност: На залиха
3,237 ден.
Количина: Додади во кошничка

Комплетите клучеви Extol се оптимално опремени и вклучуваат големини кои се начесто користени во машини, возила, градежни објекти и во домаќинството. За професионална употреба ние нудиме серија Extol Premium од квалитетен хром-ванадиум челик. Одберете комплет кој најмногу ви одговара. Главни технички параметри: квалитетна текстилна футрола: 6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-23-24-25-26-27-28-29-30-32mm, полирани, материјал: CrV

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Клучеви вилушкасти/окасти сет 25пар, 6-32mm, полирани, EXTOL PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...