Одвртувач со крцкало со насадни клучеви и битови, сет 23пар, EXTOL CRAFT

Одвртувач со крцкало со насадни клучеви и битови, сет 23пар, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 53090
EAN: 8595126959759
Достапност: На залиха
395 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: (-) 5-6mm, PH 1-2, HEX 3-4-5-6mm, T 15-20-25-30, насадни клучеви 4-5-6-7-8-9-10-12-13mm, редукција на 1/4" насаден клуч, краток комбиниран клуч со крцкало 1/4", продолжеток 75mm, материјал CrV

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Одвртувач со крцкало со насадни клучеви и битови, сет 23пар, EXTOL CRAFT?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...