Клешти за странично сечење, 180mm, FORTUM

Клешти за странично сечење, 180mm, FORTUM
Бренд: FORTUM
Код: 4770332
EAN: 8595126946759
Достапност: На залиха
599 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: должина 180mm материјал: 61CrV5, тврдост 58-62 HRC, норми: TÜV/GS, DIN, ISО 5749

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Клешти за странично сечење, 180mm, FORTUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...