Електричен заварувач за пластични цевки,, 600W, 0-300°C, EXTOL CRAFT

Нема Залиха Електричен заварувач за пластични цевки,, 600W, 0-300°C, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 419311
EAN: 8595126915656
Достапност: Нема Залиха
1,690 ден.
Количина: Нема Залиха

Електричен заварувач за цевки наоѓа примена во помали водоводни работи во домаќинството, како поставување нова водоводна инсталација, спојување на пластични делови од цевовод. Конструиран е за заварување на пластични цевки соо дијаметар од 20, 25 and 32 mm .Се користи за цевки изработени од материјали: (PP-H, PP-B, PP-R PP). Главни технички параметри: напон/ фреквенција : 230V/50Hz потрошувачка на енергија: 600W, контролер на температура : 0-300 ° C, маса: 0.6kg

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Електричен заварувач за пластични цевки,, 600W, 0-300°C, EXTOL CRAFT?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...