Компресор со масло, 1500W, 24l, EXTOL CRAFT

Компресор со масло, 1500W, 24l, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 418200
EAN: 8595126924498
Достапност: На залиха
9,889 ден.
Количина: Додади во кошничка

Електричниот воздушен компресор со масло, Extol Craft погоден е за приклучување на пневматски алат, пумпање гуми, фарбање со спреј пиштол, чистење со воздух итн. Структуралниот дизајн кој овозможува подмачкување со масло, осигурува подобри перформанси и подолг сервисен рок. Главни технички параметри: 230V/50Hz, моќност 1500W, брзина 2850/min, притисок 8 bar (0.8 MPa), резервоар 24 литри, проток 208l/min, тежина 25kg

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Компресор со масло, 1500W, 24l, EXTOL CRAFT?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...