Мултифункционален електричен алат, 250W, EXTOL CRAFT

Нема Залиха Мултифункционален електричен алат, 250W, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 417200
EAN: 8595126915625
Достапност: Нема Залиха
3,990 ден.
Количина: Нема Залиха

Наменет е за режење и сечење дрвени материјали, пластика, гипскартон и меки метали (бакар,алуминиум, не зајакнати клинци). Дополнително стругање и брусење на помали површини: Главни технички параметри: напон/ фреквенција: 230V/50Hz моќност : 250W број на осцилации: 10000-21000/min агол на осцилации (дво-страни): 3 ° тежина: 1.2 kg

на
5 ( 5 / 5 )
Prekrasen alat za poveke nameni koj vo najskoro vreme planiram da si go kupam

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Мултифункционален електричен алат, 250W, EXTOL CRAFT?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...