Циркуларна пила со метална основа, 1450W, 210x1,6x30mm, EXTOL CRAFT

Циркуларна пила со метална основа, 1450W, 210x1,6x30mm, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 405412
EAN: 8595126978149
Достапност: На залиха
5,690 ден.
Количина: Додади во кошничка

Малaта електричнa циркуларна пила EXTOL CRAFT, e алатка наменета за надолжно и попречно сечење дрво. Главни технички параметри: напон / фреквенција: 230V/50Hz Mоќност: 1450W брзина: 5000 вртежи во минута диск: 210x1,6x30mm со SK плочи 2,8mm. 40заби, агол на режење: 0-45° опсег на режење под агол од 0°: 120x60mm опсег на режење на 45°: 85x60mm опсег на режење под агол 2x45°: 85x34mm, резервни четкици x 2 (не се вклучени), ласер. Тежина: 6,7kg

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Циркуларна пила со метална основа, 1450W, 210x1,6x30mm, EXTOL CRAFT?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...