Линеарна брусилка, 130W, EXTOL CRAFT

Линеарна брусилка, 130W, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 404111
EAN: 8595126904711
Достапност: На залиха
1,490 ден.
Количина: Додади во кошничка

Мала линеарна брусилка со комплет продолжетоци, наменета е за гравирање, прецизна обработка на дрво, метал или пластика и работа на мал простор. Главни технички параметри: напон/фреквенција: 230V/50Hz/, моќност 130W  брзина 8000-30000/min, прифат 2,3-3,2mm, додаток сет од 40пар. вна, во куфер, тежина 0,7kg

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Линеарна брусилка, 130W, EXTOL CRAFT?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...