Врезници и нарезници сет 32 парчиња, M3-M4-M5-M6-M8-M10-M12, EXTOL CRAFT

Врезници и нарезници сет 32 парчиња, M3-M4-M5-M6-M8-M10-M12, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 29302
EAN: 8595126910354
Достапност: На залиха
1,990 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: димензи: M3-M4-M5-M6-M8-M10-M12, во метална кутија. Норми: DIN 223, DIN 352, DIN 1814

на
5 ( 5 / 5 )
vakva rabota e dobra koj znae [pozdrav ]

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Врезници и нарезници сет 32 парчиња, M3-M4-M5-M6-M8-M10-M12, EXTOL CRAFT?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...