Вибрациона брусилка ексцентрична, 450W, 125/150mm, EXTOL PREMIUM, ERC 450 SCP

Вибрациона брусилка ексцентрична, 450W, 125/150mm, EXTOL PREMIUM, ERC 450 SCP
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8894202
Model: ERC 450 SCP
EAN: 8595126949712
Достапност: На залиха
4,200 ден.
Количина: Додади во кошничка

Ексентричната вибрациона брусилка Extol Premium, главно служи за брусење дрво, метал и пластика. Системот за автоматска котрола за брзина (Power Control System) ја заштитува од оштетување брусената површина. Брусилка не е наменета за работа со гипскартон. Главни технички параметри: напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 450W , вртежи 4000-13000/min, дијам.на папучи: 125 и 150mm.ексцентар 5mm,  рез.четкици(не се вклучени)8894201C , 2,6kg.

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Вибрациона брусилка ексцентрична, 450W, 125/150mm, EXTOL PREMIUM, ERC 450 SCP?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...