Електрична фреза , 1200W, 6, 8mm, EXTOL PREMIUM, RT 1200 EH

Електрична фреза , 1200W, 6, 8mm, EXTOL PREMIUM, RT 1200 EH
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8893302
Model: RT 1200 EH
EAN: 8595126948302
Достапност: На залиха
5,490 ден.
Количина: Додади во кошничка

Се користи за изработка на жлебови, шари, декоративни профили и прецизни споеви во дрво и пластика. Опремена е со низа на додатоци за лесна, точна и безбедна работа. Главни технички параметри: напон / фреквенција: 230V/50Hz моќност: 1200W, Брзина: 10000-28000/min носач: 6,8 милиметри  екстра: електронска контрола на брзина, ергономска рачка со варијатор, резервни четкици x 2 (не се вклучени): 8893302C тежина: 3,5kg.

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Електрична фреза , 1200W, 6, 8mm, EXTOL PREMIUM, RT 1200 EH?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...