Убодна пила, 530W, EXTOL PREMIUM, JS 530 BQ

-20% Убодна пила, 530W, EXTOL PREMIUM, JS 530 BQ
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8893102
Model: JS 530 BQ
EAN: 8595126914765
Достапност: На залиха
4,570 ден. 3,656 ден.
Количина: Додади во кошничка

Убодна пила за сечење дрво, метал и пластика. Универзален прифат за листови за Bosch стандард, Extol и Black&Decker. Електронска контрола на брзина,за мотор и прилагодување на брзина на клатно. Главни технички параметри: напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 530W ,брзина 500-2800/min, висина на осцилација 18mm, агол на режење: 0-45°, режење дрво: 55mm, режење челик 10mm, режење алуминиум 15mm, 3 фази на клатно, типови на листови: сите; тежина 2,5kg.

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Убодна пила, 530W, EXTOL PREMIUM, JS 530 BQ?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...