Потопна пумпа за нечиста вода, 3 во1, 900W, 13000l/h, 10m, EXTOL PREMIUM, SP 900

Потопна пумпа за нечиста вода, 3 во1, 900W, 13000l/h, 10m, EXTOL PREMIUM, SP 900
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8895013
EAN: 8595126967952
Достапност: На залиха
4,790 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: Потопна пумпа со специјална конструкција за испцрпување на нечиста вода до "суво". Со можност за подесување на должината на кабелот на пловката. Наменета за средно "heavy duty" работи. Проток 13000l/h, моќност 900W, кабел 10m, дијаметар на излезно грло: 1“, 1 1/4“ и 1 1/2“. маса 4,kg.

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Потопна пумпа за нечиста вода, 3 во1, 900W, 13000l/h, 10m, EXTOL PREMIUM, SP 900?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...