Ударен чекан SDS plus, 5,5J, 1500W, 13mm, EXTOL PREMIUM, PHD 1

Ударен чекан SDS plus, 5,5J, 1500W, 13mm, EXTOL PREMIUM, PHD 1
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8890207
Model: PHD 1
EAN: 8595126967112
Достапност: На залиха
7,490 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 1500W, брзина 800/min, брзина на удари 4200/min, сила на удар 5,5J, max дупчење во дрво 40mm, max дупчење во бетон 32mm, max дупчење во челик 13mm, додатоци: бургии x3, секачи x2, во куфер, тежина 5,5kg.

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Ударен чекан SDS plus, 5,5J, 1500W, 13mm, EXTOL PREMIUM, PHD 1?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...