Електрична еднорачна фреза за жлебови, 500W, 6mm, EXTOL PREMIUM, RT 500

Електрична еднорачна фреза за жлебови, 500W, 6mm, EXTOL PREMIUM, RT 500
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8893310
Model: RT 500
EAN: 8595126969901
Достапност: На залиха
3,590 ден.
Количина: Додади во кошничка

Еднорачната фреза е наменета за фрезување отвори, рабови и жлебови во дрво со различни форми. Малата димензија и тежина овзоможува лесно водење и ракување со една рака. Главни технички параметри:  Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 500W, брзина 33500/min, прифат 6mm, 3пар водилки за попречно, странично и кружно фрезување, влошка за копирање. маса 1,3kg

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Електрична еднорачна фреза за жлебови, 500W, 6mm, EXTOL PREMIUM, RT 500?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...