Клинци за пневматски заковувач, 4000пар, 50mm, ∅1,76mm, EXTOL PREMIUM

Клинци за пневматски заковувач, 4000пар, 50mm, ∅1,76mm, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8862636
EAN: 8595126967877
Достапност: На залиха
1,590 ден.
Количина: Додади во кошничка

за пневматски заковувач 8865041, 50mm, ∅1,76mm 

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Клинци за пневматски заковувач, 4000пар, 50mm, ∅1,76mm, EXTOL PREMIUM ?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...