Пневматската ексцентрична брусилка, 150mm, 6,3bar, EXTOL PREMIUM

Пневматската ексцентрична брусилка, 150mm, 6,3bar, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8865038
EAN: 8595126973915
Достапност: На залиха
3,290 ден.
Количина: Додади во кошничка

Пневматската ексцентрична брусилка е наменета за брусење на дрво, метал, пластика, глет маса и кит, и за фугирање и полирање на емајл маси. Дел од брусилката е и излез за надворешно одведување на прашината. Гумениот диск е опремен со лепенка за брзо менување на брусна хартија. Главни технички параметри: Дијаметар на гумен диск 150mm, ексцентричност 5mm, брзина без оптоварување 0-10500/min, потрошувачка на воздух 150l/min, работен притисок 6,3bar (0,63MPa), дијаметар на приклучок 1/4" маса: 0,96kg 

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Пневматската ексцентрична брусилка, 150mm, 6,3bar, EXTOL PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...