Електричен струг, 1300W, ширина 110mm, EXTOL PREMIUM, EP 1300

Електричен струг, 1300W, ширина 110mm, EXTOL PREMIUM, EP 1300
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8893403
Model: EP 1300
EAN: 8595126967273
Достапност: На залиха
6,290 ден.
Количина: Додади во кошничка

Електричната глодалка е наменета за глодање на дрвени даски со ширина до 110mm. Опремена е со сечива од висококвалитетен HSS челик , и вреќичка за собирање на отпадот за време на работа. Напон/фреквенција 230V/50Hz, Моќност 1300W, вртежи 16000 /min, ширина 110mm, подесива дебелина на глодање 0-3,5mm, длабочина на рез 0-14mm, содржина: електричен струг х 1, вреќичка за прашина х 1, резервни четкици х 1пар, тежина 5kg

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Електричен струг, 1300W, ширина 110mm, EXTOL PREMIUM, EP 1300?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...