Ротирачка полирка, 600W

Ротирачка полирка, 600W
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8892510
EAN: 8595126973878
Достапност: На залиха
5,290 ден.
Количина: Додади во кошничка

Вибрационата полирка е наменета за полирање, конзервирање и брусење на боја ка каросерија на возила, и третирање на оштетени и кородирани делови на каросерија, без употреба на вода. Главни технички параметри: Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 600W, 150mm, брзина 1500-6800/min, ексцентар 8mm, додаток - диск од пена, тежина 2,3 kg

 

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Ротирачка полирка, 600W?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...