Ударна дупчалка, 850W, EXTOL PREMIUM, ID 850 C

Ударна дупчалка, 850W, EXTOL PREMIUM, ID 850 C
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8890032
Model: ID 850 C
EAN: 8595126956130
Достапност: На залиха
4,190 ден.
Количина: Додади во кошничка

Моќна ударна дупчалка погодна за дупчење во различни материјали, вклучувајќи ѕидарски и порозен бетон. Главни технички параметри: напон / фреквенција: 230V/50Hz Потрошувачка на енергија: 850W Брзина: 0-2800/min почеток на удар : 0-44800/min футер полу-метален со клик-брава прифат: 1/2 "L / R работење: бургија дијаметар: 1.5-13mm, во кутија. Тежина: 2,4 kg

 

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Ударна дупчалка, 850W, EXTOL PREMIUM, ID 850 C?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...