Дигитален детектор со колор дисплеј, EXTOL PREMIUM

Дигитален детектор со колор дисплеј, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8831321
EAN: 8595126976374
Достапност: На залиха
4,790 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: длабочина на детекција: 100 mm  за метали, обоени метали (бакар) - 80mm, бакарни проводници под напон - 50mm дрво - 20mm ,функција ZOOM, за попрецизно лоцирање на на бараниот објект, акустична и светлосна сигнализација, функција на дигитална либела,  батерија 1x9V тип  6F22.

 

 

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Дигитален детектор со колор дисплеј, EXTOL PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...