Аголна брусилка со регулација на брзина 125mm, 1400W, EXTOL INDUSTRIAL

Аголна брусилка со регулација на брзина 125mm, 1400W, EXTOL INDUSTRIAL
Бренд: EXTOL INDUSTRIAL
Код: 8792014
EAN: 8595126976046
Достапност: На залиха
5,390 ден.
Количина: Додади во кошничка

Мала но екстремно моќна аголна брусилка, наменета за сечење, брусење и со помош на регулација на брзината на вртежи - полирање и некои други специјални работи. Главни технички параметри: дијаметар на диск 125mm, моќност 1400W, потенциометар за брзина, вртежи 2850-9800/min, мек старт, навој на диск М14, навој на дршка М8, маса 2,5kg

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Аголна брусилка со регулација на брзина 125mm, 1400W, EXTOL INDUSTRIAL?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...