Хидрофор со боца под притисок 19l, 750W, 5270l/h

Хидрофор со боца под притисок 19l, 750W, 5270l/h
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8895095
EAN: 8595126976756
Достапност: На залиха
11,990 ден.
Количина: Додади во кошничка

Пумпа - хидрофор, за чиста вода со боца под притисок. Зајакната со месинган пропелер. Наменета е за зголемување на притисокот на водата во водоводен систем. Погодна за снабдување на домаќинство со вода, и наводнување на градина и поле. Главни технички параметри: Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 750W, 5270л/час, 88l/min, max висина 44m , max длабочина 9m, дијаметар на влез/излез приклучок 1", max работен притисок 3bar, волумен на боца 19l, тежина 16,3kg.

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Хидрофор со боца под притисок 19l, 750W, 5270l/h?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...