Електрична убодна сабјаста пила 1200W

-15% Нема Залиха Електрична убодна сабјаста пила 1200W
Бренд: EXTOL INDUSTRIAL
Код: 8793600
EAN: 8595126977319
Достапност: Нема Залиха
8,890 ден. 7,556 ден.
Количина: Нема Залиха

Карактеристики: Пилата е наменета за сечење дрво, пластика, метали, градежни материјали, како и други слични материјали,за работа во работилница, гаража или градина. Флексибилното сечиво овозможува користење на тешко достапни места (во аглите, по должината на ѕидовите), кастрење, сечење .                                                                                                                            Главни технички параметри: напон / фрекфенција: 230V / 50Hz,моќност1200W,брзина: 800-2800 / min max. рез во  дрво: 210mm max, сечење алуминиум: 20mm max. градинарски челик: 10mm max.32mm3 + 0 (0.6 °, 1.2 °, 1.6 °, 0 °) Должина на кабел: 2,7м,тежина: 5 kg.

 

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Електрична убодна сабјаста пила 1200W?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...