Сет аголна брусилка 125mm+акумулаторски одвртувач 12V во пластична кутија

Сет аголна брусилка 125mm+акумулаторски одвртувач 12V во пластична кутија
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8898311
EAN: 8595126977746
Достапност: На залиха
8,690 ден.
Количина: Додади во кошничка

Сет кој ги содржи најпопуларните 2 електрични алатки-акумулаторски одвртувач и аголна брусилка. Лесниот и моќен двобрзински ултра компактен одвртувач е идеален за дупчење од средна тежина и зашрафување во метал и дрво. Поседува и LED сијаличка за  работа на темно место. Компактната и лесна аголна брусилка е наменета за сечење и брусење, а благодарение на малата тежина, овозможува работење и со една рака. Сетот е поставен во квалитетна кутија и содржи кутија со бургии и битови и дискови за сечење.

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Сет аголна брусилка 125mm+акумулаторски одвртувач 12V во пластична кутија?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...