Дигитално ласерско метро 0,05-80m

Дигитално ласерско метро 0,05-80m
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8820043
EAN: 8595126977463
Достапност: На залиха
3,990 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: должина на мерење 0,05-80m, точност на мерење +-1,5mm, минимално растојание 1mm, батерии 2x1,5V AAA, капацитет на батерии: за 5000 мерења, за внатрешна употреба, избор на датум, осветлување на дисплеј, звучен сигнал, единечно/континуирано мерење, мерење на должина, површина и волумен тип на ласер II. класа 620-690 nm,<1mW, тип на дисплеј четириреден со осветлување, работна температура 0-45°C, конверзија на мерни единици m/ft/in/ft-in, тежина 98g без батерии, прибор: најлон футрола, ремче, 2 батерии ААА. Автоматско ласерско исклучување за 30 секунди, автоматско исклучување за 3 мин. неактивност за заштита на животниот век на батеријата.

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Дигитално ласерско метро 0,05-80m?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...