Сет акумулаторски одвртувач 12V Li-ion со рачен алат, 46пар.

Сет акумулаторски одвртувач 12V Li-ion со рачен алат, 46пар.
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 422800
EAN: 8595126978811
Достапност: На залиха
4,690 ден.
Количина: Додади во кошничка

Практичен сет од хоби  класа кој содржи акумулаторски одвртувач и 45пар рачен алат кој ќе ви се најде за сите можни потреби во вашето хоби и во домаќинството. Материјал CrV

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Сет акумулаторски одвртувач 12V Li-ion со рачен алат, 46пар.?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...