Ножици за пластични цевки Ø 0-42mm

Ножици за пластични цевки Ø 0-42mm
Бренд: FORTUM
Код: 4775010
EAN: 8595126979320
Достапност: На залиха
799 ден.
Количина: Додади во кошничка

Сечива од челик SK5. Zа сечење пластични цевки Ø 0-42mm направени од PVC, PPR, PP, PE, PEX, PB, PVDF

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Ножици за пластични цевки Ø 0-42mm?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...