Диск за полирање сунѓер, T60, син, ∅180x30mm, лепенка 150mm

Диск за полирање сунѓер, T60, син, ∅180x30mm, лепенка 150mm
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8804506
EAN: 8595126984256
Достапност: На залиха
499 ден.
Количина: Додади во кошничка

Диск за полирање од сунѓер, специјално дизајниран за поправка на умерено оштетен лак. Исто така се користи за отстранување на траги од брусење со брусна хартија P1500 / 2000 и пребојување. Се користи со груба корективна паста за повеќестепено полирање. Рамната површина е најпопуларна верзија за искусни корисници. Тој е најефикасен за фино брусењеи полирање.

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Диск за полирање сунѓер, T60, син, ∅180x30mm, лепенка 150mm?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...