Дражач за бит, 1/4"x60mm, Fix-Clip, CrV

Дражач за бит, 1/4"x60mm, Fix-Clip, CrV
Бренд: FORTUM-KITO
Код: 4743101
EAN: 8595126987790
Достапност: На залиха
290 ден.
Количина: Додади во кошничка
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Дражач за бит, 1/4"x60mm, Fix-Clip, CrV?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...