Пиштол за PU пена, EXTOL CRAFT

Пиштол за PU пена, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 85011
EAN: 8595126974769
Достапност: На залиха
349 ден.
Количина: Додади во кошничка
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Пиштол за PU пена, EXTOL CRAFT?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...