Бургија SDS PLUS круна за ѕид, ∅125mm, должина на носач 110mm, M22

Бургија SDS PLUS круна за ѕид, ∅125mm, должина на носач 110mm, M22
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8801971
EAN: 8595126988193
Достапност: На залиха
1,690 ден.
Количина: Додади во кошничка
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Бургија SDS PLUS круна за ѕид, ∅125mm, должина на носач 110mm, M22?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...