Лист за електрична сабјаста пила, сет 3пар, 240x19x1,5mm, HCS

Лист за електрична сабјаста пила, сет 3пар, 240x19x1,5mm, HCS
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8806102
EAN: 8595126984782
Достапност: На залиха
299 ден.
Количина: Додади во кошничка
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Лист за електрична сабјаста пила, сет 3пар, 240x19x1,5mm, HCS?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...