Резервно ноже за сечење плочки, 22x10,5x2mm, SK

Резервно ноже за сечење плочки, 22x10,5x2mm, SK
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8841073
EAN: 8595126988551
Достапност: На залиха
290 ден.
Количина: Додади во кошничка
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Резервно ноже за сечење плочки, 22x10,5x2mm, SK?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...