Акумулаторска циркуларна пила, SHARE20V, 165mm, 20V Li-ion, 2000mAh

Нема Залиха Акумулаторска циркуларна пила, SHARE20V, 165mm, 20V Li-ion, 2000mAh
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8891822
EAN: 8595126986656
Достапност: Нема Залиха
Количина: Нема Залиха
 
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ
батерија 20V Li-јоn, капацитет на батеријата 2000mAh,брзина 3650 / мин, диск 165x1,4x16mm, SK 2mm, T24, наклон на сечењето 0-45 °,
длабина на сечење 90 ° / 45 °, 50 / 35мм, полнење на батеријата приближно 55 мин, тежина со батерија 3,1 кг
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Акумулаторска циркуларна пила, SHARE20V, 165mm, 20V Li-ion, 2000mAh?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...