Абразивен диск СИЛИКОН КАРБИД,125x14mm,SiC, EXTOL PREMIUM

Нема Залиха Абразивен диск СИЛИКОН КАРБИД,125x14mm,SiC, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8803354
EAN: 8595126988957
Достапност: Нема Залиха
390 ден.
Количина: Нема Залиха
Дискот се користи за брзо механичко отстранување на корозија, оксидација, варовник, разни бои, лакови, заптивки, тешки лубриканти, масла, заштитни восоци ... итн. 
Дискот може да се користи на метали, пластика, дрво и други материјали, сето тоа без несакано гребење на самиот материјал.
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Абразивен диск СИЛИКОН КАРБИД,125x14mm,SiC, EXTOL PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...