Прилагодливи потпори/фиксатори, EXTOL PREMIUM

Нема Залиха Прилагодливи потпори/фиксатори, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8845000
EAN: 8595126988568
Достапност: Нема Залиха
Количина: Нема Залиха
Се користи за фино поместување / зацврстување и привремена фиксација на пр. плочки или друг 
тежок-манипулиран материјал во вертикална положба, обично до нивната последна фиксација / прицврстување.

 
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Прилагодливи потпори/фиксатори, EXTOL PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...