Нерѓосувачки челични стеги, 250x4,6mm, 50ks

Нерѓосувачки челични стеги, 250x4,6mm, 50ks
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8856276
EAN: 8595126988919
Достапност: На залиха
359 ден.
Количина: Додади во кошничка
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Нерѓосувачки челични стеги, 250x4,6mm, 50ks?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...